Фізико-технологічний інститут металів та сплавів НАН України оголошує прийом до аспірантури за спеціальністю: 136 Металургія галузі знань «Механічна інженерія».

Accreditation certificate 1

До аспірантури на конкурсній основі приймаються особи, які здобули ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста).
Умовою допуску до вступного іспиту з іноземної мови є успішне складання ЄВІ в 2023 або 2024 році з оцінкою за тест з іноземної мови не менше ніж 130 балів.

Єдиний вступний іспит (ЄВІ) – форма вступного випробування, яка поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської на вибір вступника), яке проводиться Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до законодавства

Підготовка здобувачів ступеня доктора філософії на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти здійснюється в аспірантурі за очною або заочною формою навчання. Підготовка за державним замовленням здійснюється виключно за очною формою навчання.

Нормативний строк підготовки доктора філософії в аспірантурі становить чотири роки.

Прийом документів проводиться з 10 червня до 10 вересня 2024 р.

к. 306 лаб. корп., тел. 044-424-22-21, 044-424-12-10, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Початок навчання в аспірантурі з 01 листопада 2024 року. Кожному аспіранту одночасно з його зарахуванням відповідним наказом призначається науковий керівник зі складу наукових працівників ФТІМС НАН України з науковим ступенем.

Ліцензований обсяг

Витяг з наказу МОН про надання ліцензії

 

Новини

Обговорення ОНП Металургія

До уваги здобувачів вищої освіти, випускників, роботодавців!Просимо розглянути освітньо-наукову програму Металургія щодо оновлення та вдосконалення освітніх компонентів.

Ваші рекомендації та пропозиції просимо надсилати на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
Ви допоможете покращити ОНП, заповнивши відповідні форми за посиланням

Захист дисертації PhD

28 лютого 2024 року об 11 годині у к. 301 ФТІМС НАН України відбудеться захист дисертації Ліхацького Р.Ф. на здобуття ступеня доктора фіософії.
Ознайомитися з матеріалами дисертації

монографія “Сталь України: відновлення та інновації”

240124105016877 8338