До докторантури Фізико-технологічного інституту металів та сплавів НАН України приймаються особи, які мають науковий ступінь кандидата наук (доктора філософії), наукові здобутки та опубліковані праці з обраної спеціальності (зокрема, публікації в міжнародних реферованих журналах, індексованих наукометричних базах, згідно з вимогами до рівня наукової кваліфікації осіб, які здобувають наукові ступені), які мають наукові результати, що потребують завершення або оформлення у вигляді дисертації.

Прийом до докторантури оголошується за спеціальностями 05.16.01 «Металознавство та термічна обробка металів», 05.16.02 «Металургія чорних і кольорових металів та спеціальних сплавів» і 05.16.04 «Ливарне виробництво» в галузі знань «Механічна інженерія».

Правила прийому до докторантури

Особи, які вступають до докторантури, подають на ім’я директора ФТІМС НАН України:

 • заяву;
 • особовий листок обліку кадрів, засвідчений печаткою тієї установи, в якій вступник до докторантури працює;
 • письмову характеристику наукової діяльності вступника, складену доктором наук, який є штатним науковим працівником Інституту, із згодою бути науковим консультантом в разі його вступу до докторантури;
 • розгорнуту пропозицію, в якій міститься план дослідницької роботи та/або інформація про обсяг наукової роботи, необхідної для підготовки результатів проведених досліджень до захисту,
 • розгорнутий план докторської дисертації;
 • список опублікованих наукових праць і винаходів;
 • копію диплома про закінчення вищого навчального закладу;
 • копію диплома про присудження наукового ступеня доктора філософії або кандидата наук;
 • копію атестата про присвоєння вченого звання за наявності;
 • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
 • 2 фотокартки 3x4.

Паспорт та диплом про присудження наукового ступеня кандидата наук подаються вступником особисто.

Термін підготовки – 2 роки з відривом від виробництва.

Прийом документів з 01 червня 2024 р. по 30 червня 2024 р.

к. 310 гол. корп., т.20-38, тел. 044-424-04-50, факс. 452-35-15, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Після подання документів на вступ до докторантури на засіданні Вченої Ради Інституту заслуховується наукова доповідь кандидата, розглядається план роботи над дисертацією та голосуванням (таємним або відкритим) робиться висновок про можливість завершення дисертації в термін перебування в докторантурі. Вчена рада Інституту шляхом голосування визначає можливість зарахування кожного вступника до докторантури та подає висновки на розгляд приймальної комісії Інституту.

Початок навчання в докторантурі 01 вересня 2024 року.

Зразки документів:

Заява

Особовий листок обліку кадрів

Характеристика наукового консультанта

Розгорнута пропозиція докторської дисертації

Розгорнутий план докторської дисертації

Список наукових праць

Новини

Обговорення ОНП Металургія

До уваги здобувачів вищої освіти, випускників, роботодавців!Просимо розглянути освітньо-наукову програму Металургія щодо оновлення та вдосконалення освітніх компонентів.

Ваші рекомендації та пропозиції просимо надсилати на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
Ви допоможете покращити ОНП, заповнивши відповідні форми за посиланням

Захист дисертації PhD

28 лютого 2024 року об 11 годині у к. 301 ФТІМС НАН України відбудеться захист дисертації Ліхацького Р.Ф. на здобуття ступеня доктора фіософії.
Ознайомитися з матеріалами дисертації

монографія “Сталь України: відновлення та інновації”

240124105016877 8338