ptima-photo.png

Фізико-технологічний інститут металів і сплавів Національної академії наук України – науково-дослідний інститут у складі Національної академії наук України, розташований у м. Києві. Науково-дослідна діяльність Фізико-технологічного інституту металів та сплавів НАН України спрямована на дослідження фізико – хімічних процесів при виплавці, обробці та твердненні сплавів і створення технологічних засад одержання нових матеріалів, розробку обладнання та виготовлення металопродукції.  В Інституті працює близько 300 співробітників, у тому числі три члени-кореспонденти НАН України, 19 докторів і 49 кандидатів наук. У структуру Інституту входить 12 наукових відділів і ряд допоміжних підрозділів.

Інститут видає наукові журнали: «Процеси лиття», «Метал і лиття України» і Науково-технічний журнал «Металознавство та обробка металів»,  які входять до категорії Б Переліку наукових фахових видань України.

Інститут є базовою організацією Асоціації ливарів України. Протягом багатьох років Інститут підтримує тісні ділові контакти з провідними науковими центрами, фірмами і підприємствами в Україні і за кордоном.

В Інституті через докторантуру й аспірантуру здійснюється підготовку висококваліфікованих наукових кадрів.

У Фізико-технологічному інституті металів та сплавів Національної академії наук України діє спеціалізована вчена рада із захисту докторських (кандидатських) дисертацій за спеціальностями: "Металургія чорних і кольорових металів та спеціальних сплавів" і "Ливарне виробництво".

Новини

Конференція Литво.Металургія-2024

XX Ювілейна Міжнародна науково-практична конференція «Литво. Металургія. 2024», присвячена академіку НАН України В.Л. Найдеку та Нарада-конференція «Промисловість України. Ливарне виробництво, як основна складова для відродження промислового комплексу»

Обговорення ОНП Металургія

До уваги здобувачів вищої освіти, випускників, роботодавців!Просимо розглянути освітньо-наукову програму Металургія щодо оновлення та вдосконалення освітніх компонентів.

Ваші рекомендації та пропозиції просимо надсилати на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
Ви допоможете покращити ОНП, заповнивши відповідні форми за посиланням

Захист дисертації PhD

28 лютого 2024 року об 11 годині у к. 301 ФТІМС НАН України відбудеться захист дисертації Ліхацького Р.Ф. на здобуття ступеня доктора фіософії.
Ознайомитися з матеріалами дисертації

монографія “Сталь України: відновлення та інновації”

240124105016877 8338