casting GIF Animation

Інститут може виготовляти дослідні партії виливків зі сталі, чавуну, алюмінієвих і мідних сплавів методом литтям за моделями, що газифікуються. Перевагами цього методу лиття є висока розмірна точність виливків (можливість зменшення припусків на механічне оброблення), висока якість поверхні, економічна ефективність для малих партій литва (непотрібно виготовляти дерев'яні моделі і стрижньові ящики. Моделі виготовляються із пінополістиролу в прес-формах (дрібне литво), вирізанням за допомогою ніхромової нитки або на фрезерних верстатах з ЧПК, що дозволяє отримувати досить складну конфігурацію виливка.

Новини

Обговорення ОНП Металургія

До уваги здобувачів вищої освіти, випускників, роботодавців!Просимо розглянути освітньо-наукову програму Металургія щодо оновлення та вдосконалення освітніх компонентів.

Ваші рекомендації та пропозиції просимо надсилати на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
Ви допоможете покращити ОНП, заповнивши відповідні форми за посиланням

Захист дисертації PhD

28 лютого 2024 року об 11 годині у к. 301 ФТІМС НАН України відбудеться захист дисертації Ліхацького Р.Ф. на здобуття ступеня доктора фіософії.
Ознайомитися з матеріалами дисертації

монографія “Сталь України: відновлення та інновації”

240124105016877 8338