VII науково-практична конференція молодих вчених України «Нові ливарні технології і матеріали у машинобудуванні»

29 травня 2018 року у Фізико-технологічному інституті металів та сплавів НАН України було проведено VII науково-практична конференція молодих вчених України «Нові ливарні технології і матеріали у машинобудуванні», присвячену 60-й річниці ФТІМС НАН України та 100-й річниці Національної академії наук України

Задача конференції – обмін знаннями та досвідом між молодими науковцями, обговорення результатів досліджень з питань металургії, ливарного виробництва, матеріалознавства, технологій термічних, енергетичних та силових впливів, інших видів обробки на стан рідкого металу, його кристалізацію та при одержанні литих заготовок і виробів. 

Конференція проводилась за 4-ма напрямками:

  1. Матеріалознавство та термічна обробка матеріалів.
  2. Прогресивні технології лиття та обробки металів та сплавів.
  3. Нові прогресивні матеріали і технології їх одержання.
  4. Металургійні процеси та обладнання.

Загалом зареєстровано відвідувачів та учасників конференції – 39 осіб. В роботі конференції прийняли участь близько 40 осіб із різних закладів та підприємств, зокрема з КПІ ім. І. Сікорського, ЗНТУ, НУК, Vilnius Gediminas TU, АТ «Моторсіч», ПАТ «Центренерго», ФТІМС НАН України.

Збірка тез конференції

За результатами конференції було проведено конкурс на здобуття премій ім. В.О. Єфімова (металургія), А.А. Горшкова (ливарне виробництво), М.П. Брауна (металознавство та термічна обробка металів).

Переможці:

Премія ім. А.А. Горшкова: 1 місце – Нейма О.В.

Премія ім. В.О. Єфімова: 1 місце – Вейс В.І.

Премія ім. М.П. Брауна: 1 місце – Афанасієв М.В.

conf molod 2018

rada mol vchen 1

 

Новини

Обговорення ОНП Металургія

До уваги здобувачів вищої освіти, випускників, роботодавців!Просимо розглянути освітньо-наукову програму Металургія щодо оновлення та вдосконалення освітніх компонентів.

Ваші рекомендації та пропозиції просимо надсилати на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
Ви допоможете покращити ОНП, заповнивши відповідні форми за посиланням

Захист дисертації PhD

28 лютого 2024 року об 11 годині у к. 301 ФТІМС НАН України відбудеться захист дисертації Ліхацького Р.Ф. на здобуття ступеня доктора фіософії.
Ознайомитися з матеріалами дисертації

монографія “Сталь України: відновлення та інновації”

240124105016877 8338