Процеси лиття

 

Сайт журналу https://plit-periodical.org.ua

 

Журнал «Процеси лиття» заснований у січні 1992 р Національною академією наук України та Фізико-технологічним інститутом металів і сплавів НАН України.

Основним завданням журналу «Процеси лиття» є публікація наукових статей з метою поширення найбільш актуальної і важливої інформації в ливарній галузі.

Журнал "Процеси лиття" входить до категорії Б Переліку наукових фахових видань України, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 09.02.2021, в яких рекомендується публікувати результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата технічних наук (технічні науки, металургія-136).

Видання користується широкою популярністю серед наукових і інженерно-технічних працівників металургійної та машинобудівної промисловості, ливарного виробництва, а також працівників вузів і науково-дослідних інститутів.

В журналі публікуються науково-технічні статті, рекламні матеріали і комерційні повідомлення.

Виходить 4 рази на рік

Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: серія КВ № 12258-1142ПР від 30.01.2007

ISSN 0235-5884 (print), ISSN 2707-1626 (Online)

Мова видання: українська, англійська

В журналі представлені наступні рубрики:

  • отримання і обробка розплавів;
  • гідродинаміка процесів лиття;
  • затвердіння сплавів;
  • взаємодія фаз;
  • кристалізація та структуроутворення сплавів;
  • нові методи і прогресивні технології лиття;
  • проблеми технології форми;
  • проблеми автоматизації, механізації та комп'ютеризації процесів лиття;
  • нові литі матеріали.

Підписка журналу «Процеси лиття» проводиться через редакцію. Для отримання журналу з будь-якого номера необхідно направити до редакції листа-запит.

Видавець і виготовлювач журналу «Процеси лиття», відповідно до розпорядження Президії НАН України від 24.03.2022 № 158 "Про визначення Видавничого дому "Академперіодика" НАН України видавцем наукових журналів, підготовка і випуск яких здійснюється у межах Програми підтримки журналів НАН України", є Видавничий дім "Академперіодика" НАН України

Адреса редакції: 03142, Київ, бульвар Вернадського, 34/1, ФТІМС НАН України.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Тел .: (044) 424-04-10


 

Новини

Конференція Литво.Металургія-2024

XX Ювілейна Міжнародна науково-практична конференція «Литво. Металургія. 2024», присвячена академіку НАН України В.Л. Найдеку та Нарада-конференція «Промисловість України. Ливарне виробництво, як основна складова для відродження промислового комплексу»

Обговорення ОНП Металургія

До уваги здобувачів вищої освіти, випускників, роботодавців!Просимо розглянути освітньо-наукову програму Металургія щодо оновлення та вдосконалення освітніх компонентів.

Ваші рекомендації та пропозиції просимо надсилати на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
Ви допоможете покращити ОНП, заповнивши відповідні форми за посиланням

Захист дисертації PhD

28 лютого 2024 року об 11 годині у к. 301 ФТІМС НАН України відбудеться захист дисертації Ліхацького Р.Ф. на здобуття ступеня доктора фіософії.
Ознайомитися з матеріалами дисертації

монографія “Сталь України: відновлення та інновації”

240124105016877 8338